• 0 (324) 523 23 26
  • Mersin, /

0 (324) 523 23 26

Kullanım koşulları

Kullanım koşulları

Hüküm ve Koşullar

Palmiye Otel 2

Bu internet sitesi, Palmiye Group tarafından geliştirilmiş olan ve otellerin internet siteleri üzerinden rezervasyon almalarına imkân veren Palmiye Otel 2 tarafından çalıştırılmaktadır.

1. Bu internet sitesi, çok çeşitli ulusal ve uluslararası otel ve otel zincirleri için geliştirilmiş bir platform olmakla birlikte otel işletmeci, konaklama hizmetlerini müşterilere sunmak, ve sunulan tekliflerin ve müsaitlik durumlarının tercihlerinize ve seyahat planınıza uygunluğunu kontrol edebilmenizi sağlamak amacıyla bu siteyi kullanmaktadır.

Bu internet sitesini çalıştıran Palmiye Otel 2, oteller için hizmet sağlayıcı görevi görmektedir. Palmiye Otel 2 tarafından sunulan hizmet sayesinde oteller, çevrimiçi rezervasyon hizmetini uzaktan hizmet yöntemiyle sunabilir.

Palmiye Otel 2’nın otel misafirlerine sunduğu hizmet ve sorumlulukları, otelin sunduğu konaklama tekliflerine erişim izni vermekle sınırlandırılmıştır. Bu bağlamda, Palmiye Otel 2 'nın otel misafirlerine sunmuş olduğu hizmet, kişisel bilgilerin, rezervasyon-ödeme ayrıntılarının müşteri tarafından sağlanması ve rezervasyon onayı aşamasına geçilmesiyle sonlanmış olur.

2. Tarafınız ve Otel Arasındaki Sözleşme

Rezervasyon yaptırmak istediğiniz oteli (otel ve ilgili otel zincirleri bundan böyle “Otel” olarak anılacaktır.) seçmenizin ardından, kişisel bilgilerinizi ibraz etmek ve Rezervasyon Sürecini tamamlamak suretiyle otel ile doğrudan konaklama anlaşması akdedilecektir.

Misafirle ve otel arasında yapılan konaklama sözleşmesine , iptal koşulları da dâhil olmak üzere, otelin “Hüküm ve Koşullar”ı uygulanacaktır.. Palmiye Otel 2, Otel ile Müşteri arasında yapılan sözleşmelerin tarafı olmayıp herhangi bir yükümlülüğü de bulunmamaktadır.

3. İptal ve Değişiklikler

Rezervasyon iptali ya da değişikliği işlemlerinde rezervasyon yaptığınız otelin iptal/değişik hükümleri uygulanır.

4. İnternet sitesindeki ücret bilgileri

Aksi belirtilmediği sürece bu internet sitesinde belirtilen konaklama ücretleri, otelin gecelik ve oda başına belirlediği ücretlerdir.

5. Üçüncü taraf bilgileri; Bu internet sitesine verilmiş olan linkler

Bu internet sitesi, Barboon'un doğrulamadığı veya kontrol etmediği ve doğruluğu Palmiye Otel 2'nın sorumluluğunda olmayan üçüncü taraf bilgileri içermektedir.

Buna bağlı olarak, Palmiye Otel 2, otel tarafından internet sitesine eklenmiş ve sorumluğu tamamen otele ait olan otelin müsaitliği ve oda detayları gibi bilgiler ile sınırlı olmamak kaydıyla otel bilgilerini denetlemez ve doğrulamaz.

Palmiye Otel 2; suç niteliğinde, pornografik, erotik, ırkçı ya da başkaca saldırgan içeriğe sahip internet sitelerine yüklenmediği müddetçe, bunlar haricindeki sitelere yüklenmiş olan linklerin Barboon’a bildirilmesi koşuluyla bu siteye yönlendirilmesini kabul eder.

7. Yükümlülükler

Şüpheye mahal vermemek amacıyla; Barboon, Palmiye Otel 2 ve otel müşterisi arasında bir sözleşme imzalanmadığını, Palmiye Otel 2'nin otel misafirine ait kişisel verileri otelin veri işleyicisi olarak işlediğini ve internet sitesinde yer alan; yalnızca oda müsaitliği gibi bilgiler ile sınırlı olmamak kaydıyla otelle ilgili başkaca bilgilerin Barboon tarafından denetlenmediği veya doğrulanmadığını beyan etmekle birlikte Barboon’un (i) bu internet sitesinde yer alan, oda müsaitliği gibi bilgiler ile sınırlı olmamak kaydıylaotel bilgilerinin doğruluğundan ve (ii) rezervasyon ayrıntıları, rezervasyon değişikliği ya da iptali gibi işlemlerle sınırlı olmamak üzere bu gibi verilerin aktarımında yaşanabilecek aksaklık ya da gecikmelerden sorumlu tutulamayacağını bildirir.

8. Uygulanacak Hukuk

Bu kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olup Uyuşmazlık halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Ootel

Otelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

Misafir Görüşleri